{ "@context": "http://schema.org/", "@type": "Physician", "name": "Mgr Katarzyna Apanasewicz", "image": "https://zdrowieszczecin.pl/wp-content/uploads/2018/03/mgr-katarzyna-apanasewicz-szczecin.jpg", "description": "Katarzyna Apanasewicz to znana i ceniona w Szczecinie specjalistka z zakresu pomocy seksuologicznej, psychologicznej, terapeutycznej oraz pedagogicznej z ponad 30 letnim stażem.", "priceRange": "PLN", "address": {"@type" : "PostalAddress", "name": "Termed", "streetAddress": "ul. Przyjaciół Żołnierza 116B/6", "addressLocality": "Szczecin", "addressRegion": "Zachodniopomorskie", "postalCode": "71-670", "telephone" : "509 652 414", "url":"http://apanasewicz.pl/"}, "sameAs": [ "https://www.facebook.com/KatarzynaApanasewiczTarka/" ] }

Mgr Katarzyna Apanasewicz

Termed
Adres: ul. Przyjaciół Żołnierza 116B/6,
71-670 Szczecin
Tel: 509 652 414
Strona internetowa: http://apanasewicz.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/KatarzynaApanasewiczTarka/

Katarzyna Apanasewicz – o specjaliście

Katarzyna Apanasewicz seksuolog Szczecin

Katarzyna Apanasewicz to znana i ceniona w Szczecinie specjalistka z zakresu pomocy seksuologicznej, psychologicznej, terapeutycznej oraz pedagogicznej z ponad 30 letnim stażem.

W 1984 roku ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną na kierunku Pedagogika specjalna (rewalidacja upośledzonych umysłowo). Następnie w roku 2003 ukończyła socjoterapię i psychoprofilaktykę w krakowskim Centrum Edukacji, Doskonalenia i Rozwoju. W roku 2005 ukończyła Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym i w tymże roczne szkolenie z Psychoterapii Psychodynamicznej, natomiast w roku 2013 ukończyła studia podyplomowe na kierunku Pomoc Psychologiczna w Dziedzinie Seksuologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Głównym obszarem zainteresowań Pani Katarzyny jest niesienie pomocy osobom z zaburzeniami seksualnymi o podłożu psychicznym, poprzez dokładne sprawdzenie przyczyn problemu oraz dobranie odpowiedniej metody psychoterapii poprzez holistyczne podejście do pacjenta co często wiąże się z koniecznością poszerzenia diagnostyki o dodatkowe badania i specjalistyczne konsultacje.

W swoim gabinecie oferuje również pomoc w zakresie terapii indywidualnej, terapii par, psychoprofilaktyki, psychoedukacji, socjoterapii oraz pomocy pedagogicznej i psychologicznej dzieci i młodzieży.

Jest również wieloletnim mediatorem sądowym z listy Prezesa Sądu Okręgowego.

Systematycznie uczestniczy we wszystkich ważnych krajowych i międzynarodowych konferencjach, szkoleniach i kursach z zakresu seksuologii, psychoterapii i psychologii.