{ "@context": "http://schema.org/", "@type": "Physician", "name": "Dr n. med. Iwona Mączyńska", "image": "https://zdrowieszczecin.pl/wp-content/uploads/2018/03/dr-n-med-iwona-maczynska-szczecin-300x200.jpg", "description": "Dr n. med. Iwona Mączyńska to doświadczona i wykwalifikowana specjalistka z zakresu dermatologii, wenerologii i mikrobiologii.", "priceRange": "PLN", "address": {"@type" : "PostalAddress", "name": "Centrum Medyczne Sonomed", "streetAddress": "ul. Bandurskiego 98", "addressLocality": "Szczecin", "addressRegion": "Zachodniopomorskie", "postalCode": "71-685", "telephone" : "91 820 11 10", "url":"http://www.sonomedszczecin.pl/"} }

Dr n. med. Iwona Mączyńska

Centrum Medyczne Sonomed
Adres: Ul. Bandurskiego 98,
71-685 Szczecin
Tel: 91 820 11 10

Dr n. med. Iwona Mączyńska – o lekarzu

Iwona Mączyńska dermatolog Szczecin, wenerolog Szczecin, mikrobiolog Szczecin

Dr n. med. Iwona Mączyńska to doświadczona i wykwalifikowana specjalistka z zakresu dermatologii, wenerologii i mikrobiologii.

W 2000 roku ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie z tytułem specjalisty mikrobiologii I stopnia. W roku 2004 została doktorem nauk medycznych. Następnie w 2008 roku uzyskała tytuł specjalisty z zakresu dermatologii i wenerologii.

Dr Mączyńska jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Jako ceniona specjalistka jest autorką oraz współautorką wielu projektów badawczych z ramienia Komitetu Badań Naukowych. Jest również autorką wielu publikacji naukowych, w których porusza takie zagadnienia jak mikrobiologia, dermatologia oraz immunologia.