Dr n. med. Kosma Kozłowski

Centrum Medyczne Sonomed
Ul. Bandurskiego 98,
71-685 Szczecin
Tel: 91 820 11 10

Dr n. med. Kosma Kozłowski – o lekarzu

Kosma Kozłowski flebolog Szczecin, leczenie chorób żył Szczecin, proktolog Szczecin

Dr n. med. Kosma Kozłowski to jeden z najbardziej znanych i cenionych szczecińskich flebologów i chirurgów naczyniowych.
Do szczególnych zainteresowań doktora Kozłowskiego należy kompleksowa diagnostyka i leczenie chorób żył z wykorzystaniem nowoczesnych i małoinwazyjnych technik wewnątrzżylnych (SVS, RFITT, EVLA).

Dzięki współpracy z doktorami Renne Milleret z Francji oraz Tobiasem Hirschem z Niemiec, jako pierwszy w Szczecinie oferował pacjentom możliwość leczenia schorzeń układu żylnego z wykorzystaniem pary wodnej i tkankowego kleju cyjanoakrylowego.

Dyplom Pomorskiej Akademii Medycznej otrzymał w 1990 roku. W latach 1993 – 1997 przebywał na wielu różnych stażach i szkoleniach krajowych i zagranicznych m. in. w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej prof. Mackiewicza w Bydgoszczy oraz paryskim Centrum Chirurgii Naczyniowej Szpitala Peupliers.

W 1997 roku dr Kozłowski uzyskał II stopień specjalizacji z zakresu chirurgii ogólnej, natomiast w roku 2000 otrzymał tytuł doktora nauk medycznych.
Swoje umiejętności i kwalifikacje podnosił na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Powiatowego w Gryfinie, którego był ordynatorem oraz w II Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej PAM.